Hakkımızda

Hizmet Alanımız

MNY Danışmanlık 2005 yılında hasar yönetim ve danışmanlık alanında hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti, hızlı çözüm anlayışı ve ortaya koyduğu referanslarla kısa zamanda alanında öncü bir konuma gelmiştir.
Hasar işlemlerinde, mağdurların yasal hakları olan tazminatlarını, zamanında almaları için deneyimli bir kadro ve sürekli destek hizmeti vermektedir. Yurtiçi ve Yurtdışında trafik, iş, işyeri, deniz ve hava taşımacılığında meydana gelen kazalarda, ortaya çıkan kayıp ve kazaların giderilmesinde yüzlerce müşterisine danışmanlık hizmeti vermiştir.

sonucunda oluşan maddi tazminatlarınızı almanız için MNY hasar sizden alacağı vekalet ile dosya takipatını yapıp tazminatınızı almanız için yardımcı olur. Profesyonel kadromuzla sizlerin sorunu çözmek için varız. tazminatı için güvenle firmamıza başvurabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

  • Hava Yolu Kaza Tazminatı
  • Deniz Yolu Kaza Tazminatı
  • Tren Yolu Kaza Tazminatı
  • Hukuki Danışmanlık
  • Medikal Danışmanlık

 

MNY Hasar Tespit Danışmanlık

Biz kimiz?

MNY Danışmanlık 2005 yılında hasar yönetim ve danışmanlık alanında hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti, hızlı çözüm anlayışı ve ortaya koyduğu referanslarla kısa zamanda hakettiği yere gelmiştir. Yurtiçi ve Yurtdışında trafik, iş, işyeri, deniz ve hava taşımacılığında meydana gelen kazalarda, yüzlerce müşterisine danışmanlık hizmeti vermiştir.

Facebook

Hızlı İletişim

Adınız (gerekli)

Konu

Mesajınız

Web Tasarım; About Solutions™